صفحه اصلی
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
آلبوم تصاوير
اخبار استانی
اخبار ویژه
ارجاع گرافیکی
اینترانت
بازديدها
جستجو
خبر تک خطی
دانلود یا طبیب
روابط عمومی
رهبری
زمان ديجيتال سرور
ساختار دیسک پزشکان
سایت های ویژه
سخن روز
سیستم های درون سازمانی
کارتابل ها
لینک
متون عمومي
منو
منو
نظارت
نظر خواهي
ورود كاربران
1397/9/20 سه‌شنبه جلال محمود زاده نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: سلامت مردم شوخی بردار نیست و مطمئن باشید که ما دغدغه خادمان بیمه سلامت را پوشش خواهیم داد حمایت فراکسیون اهل سنت مجلس از سازمان بیمه سلامت ایران در بودجه سال 98 مد نظر قرار خواهد گرفت و ما حتماً از مهندس موهبتی دعوت خواهیم کرد و در کنار ایشان خواهیم بود.

مدیر کل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی در سفر یک روزه به شهرستان مهاباد و بازدید از اداره این شهرستان و دیدار با همکاران با نماینده مردم شریف مهاباد در مجلس شورای اسلامی به گفتگو نشست.

پس از حضور نادر نانبخش در اداره بیمه سلامت شهرستان مهاباد جلال محمود زاده نماینده مجلس این شهرستان در این اداره حاضر شده و ضمن اعلام رضایت کامل از عملکرد این اداره ، فیصل رسولی رئیس اداره بیمه سلامت مهاباد را از نمونه ترین مدیران این شهرستان قلمداد کرد.

نانبخش با تأکید ویژه بر حمایت نمایندگان استان از تخصیص بودجه واقعی به سازمان بیمه سلامت ایران با توجه به اهمیت مقوله بیمه سلامت در رفاه و آسایش مردم تخصیص بودجه 19 هزار میلیارد تومانی به این سازمان را از درخواستهای اساسی این سازمان در سال 98 یاد کرد.

وی ادامه داد در صورت عدم تأمین بودجه 19 هزار میلیارد تومانی به این سازمان، شاهد انباشت مجدد بدهی به مؤسسات تشخیصی درمانی در سال 98 نیز خواهیم بود.

محمود زاده نماینده مردم مهاباد در مجلس حمایت همه جانبه از عملکرد و اعتبارات این سازمان را از برنامه های خود عنوان کرد و گفت : سلامت مردم شوخی بردار نیست و شما باید مطمئن باشید که ما دغدغه خادمان بیمه سلامت را پوشش خواهیم داد. وی ادامه داد : ما نظرمان بیشتر از برآورد ترمیمی شماست. چرا که کمک به سازمان شما کمک به مردم و خودمان است چون رضایت از بیمه سلامت رضایت از عملکرد نمایندگان است  ما در مناطق کوهستانی و نوار مرزی مشکلات درمانی عدیده داریم.

محمودزاده نماینده مردم شریف مهاباد در ادامه گفت : حمایت فراکسیون اهل سنت مجلس از سازمان بیمه سلامت ایران در بودجه سال 98 مد نظر قرار خواهد گرفت و ما حتماً از مهندس موهبتی برای جلسه دعوت خواهیم کرد و در کنار ایشان خواهیم بود.

پیگیری اخذ زمین برای احداث اداره بیمه سلامت مهاباد از دیگر مطالبات مدیر کل استان بود که مورد پیگیری نماینده مهاباد از مدیر کل راه و شهرسازی استان قرار گرفت و مقرر شد هر چه سریعتر این تخصیص زمین جهت ساخت ساختمان اداری ملکی برای اداره بیمه سلامت مهاباد صورت پذیرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ