صفحه اصلی
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
آلبوم تصاوير
اخبار استانی
اخبار ویژه
ارجاع گرافیکی
اینترانت
بازديدها
جستجو
خبر تک خطی
دانلود یا طبیب
روابط عمومی
رهبری
زمان ديجيتال سرور
ساختار دیسک پزشکان
سایت های ویژه
سخن روز
سیستم های درون سازمانی
کارتابل ها
لینک
متون عمومي
منو
منو
نظارت
نظر خواهي
ورود كاربران

1397/5/30 سه‌شنبه به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن : دیدار با دو آزاده سرافراز به پاس استقامت به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی نمایندگان اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی با 2 تن از آزادگان سرافراز دیدار کردند.

به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی نمایندگان اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی با 2 تن از آزادگان سرافراز دیدار کردند.

محی الدین کاکا یکی از این آزادگان بود که در محور سردشت در سال 66 به اسارت درآمد و پس از تحمل 3 سال رنج  دوری از وطن و سختی های آن که در اسارتگاه رمادیه اقامت داشت و سختی های این ایام را تحمل کرد در سال 69 به میهن بازگشت ، این آزاده سرافراز هم اکنون در شهر سیلوانا ساکن بوده و به شغل شریف کشاورزی مشغول           می باشد.

جعفر اصغری قره باغ دیگر آزاده سرافراز بود که تیم بازدید اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی از ایشان دیدار کردند. این آزاده عزیز در سال 67 در محور سومار در عملیات رژیم بعثی و گروه منحط منافقین در این منطقه به اسارت درآمد و به مدت 24 ماه در کمپ بعقوبه عراق نگه داشته شد و پس از طی مرارت های بسیار در سال 69 به همراه دیگر آزادگان به آغوش وطن بازگشت این آزاده گرانقدر هم اکنون کارمند اداره کل امور مالیاتی استان هستند.

در این دیدار آزادگان خاطرات چند سال اسارت خود را بازگو نمودند و تیم بازدید اداره کل متشکل از  علی برزگر معصومی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت ، فخرالدین سعیدی مسئول امور ایثارگران اداره کل و سیدرضا پوراقدم کارشناس روابط عمومی اداره کل بود و هدایایی به رسم یاد بود به این عزیزان اعطا نمودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ