صفحه اصلی
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
آلبوم تصاوير
اخبار استانی
اخبار ویژه
ارجاع گرافیکی
اینترانت
بازديدها
جستجو
خبر تک خطی
دانلود یا طبیب
روابط عمومی
رهبری
زمان ديجيتال سرور
ساختار دیسک پزشکان
سایت های ویژه
سخن روز
سیستم های درون سازمانی
کارتابل ها
لینک
متون عمومي
منو
منو
نظارت
نظر خواهي
ورود كاربران
1397/3/22 سه‌شنبه رئیس اداره بیمه گری و درآمد اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی : از ابتدای سال جاری بیش از 8 هزار جلد دفترچه به جهت همپوشانی ابطال گردیده است رضا رنجی طی گزارشی به روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی اظهار داشت که از ابتدای سال 97 تعداد 8 هزار و 623 جلد دفترچه بیمه سلامت از صندوق های روستائیان و سلامت همگانی این اداره کل طی ماههای فروردین و اردیبهشت به جهت همپوشانی با سایر سازمانهای بیمه گر ابطال گردیده است.

رضا رنجی طی گزارشی به روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی اظهار داشت که از ابتدای سال 97 تعداد 8 هزار و 623 جلد دفترچه بیمه سلامت از صندوق های روستائیان و سلامت همگانی این اداره کل طی ماههای فروردین و اردیبهشت به جهت همپوشانی با سایر سازمانهای بیمه گر ابطال گردیده است.

رنجی در این گزارش اعلام کرد این دفترچه ها با اعلام دفاتر پیشخوان طرف قرارداد و نمایندگی های رسمی و همچنین گزارشات ناظرین مقیم بیمارستانی و کارشناسان واحدهای دارویی و پاراکلینیک ردیابی شده و به جهت دارا بودن چندین دفترچه به دلیل همپوشانی با سایر سازمان های بیمه گر ابطال گردیده است.

رئیس اداره بیمه گری و درآمد آذربایجان غربی در این گزارش افزود بیشترین دفترچه ابطالی مربوط به صندوق بیمه سلامت همگانی این اداره کل بوده است که تعداد آنها قریب به 6 هزار جلد می باشد و مابقی مربوط به بیمه شدگان صندوق بیمه روستائیان و عشایر این اداره کل می باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد بیش از 75 درصد دفترچه های ابطالی بدون اخذ دفترچه ابطال گردیده و بقیه این دفاتر ضمن ابطال از بیمه شدگان اخذ شده است.

از این پس بیمه شدگان این دوصندوق قبل از استفاده از این دفترچه می بایست نسبت به تعیین تکلیف همپوشانی دفترچه های خود اقدام نمایند چرا که براساس قانون هر فرد می بایست فقط دارای یک دفترچه درمانی از یک سازمان بیمه گر باشد و داشتن دفترچه های متعدد تخلف محسوب می شود و ضرر این موارد به عهده بیمه شدگان است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ