صفحه اصلی
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
آلبوم تصاوير
اخبار استانی
اخبار ویژه
ارجاع گرافیکی
اینترانت
بازديدها
جستجو
خبر تک خطی
دانلود یا طبیب
روابط عمومی
رهبری
زمان ديجيتال سرور
ساختار دیسک پزشکان
سایت های ویژه
سخن روز
سیستم های درون سازمانی
کارتابل ها
لینک
متون عمومي
منو
منو
نظارت
نظر خواهي
ورود كاربران
1397/4/17 يكشنبه براساس سیاستهای کاری سازمان بیمه سلامت ایران : هیچگونه سقف گذاری ازنظر تعداد و هزینه ریالی نسخ برای موسسات وجود ندارد غربی اتخاذ هرگونه سقف گذاری ریالی و تعدادی را برای موسسات تصویربرداری ، آزمایشگاه و داروخانه رد کرده اضافه نمود هرگونه پذیرش آزاد بیمه شدگان از سوی این موسسات درصورت طرف قرارداد بودن با اداره کل بیمه سلامت استان خلاف قانون بوده و قابل پیگرد قانونی میباشد .

دکتر نانبخش با بیان اینکه داروخانه‌ها و موسسات تصویربرداری و آزمایشگاهها به صورت مستقیم نقشی در ایجاد هزینه ندارند و ایجاد سقف برای داروخانه‌ها بی‌معنی است گفت سقف گذاری از نظر تعدادی و ریالی برای موسسات در استان وجود ندارد .

مدیرکل بیمه سلامت استان آذربایجان غربی اتخاذ هرگونه سقف گذاری ریالی و تعدادی را برای موسسات تصویربرداری ، آزمایشگاه و داروخانه رد کرده اضافه نمود هرگونه پذیرش آزاد بیمه شدگان از سوی  این موسسات درصورت طرف قرارداد بودن با اداره کل بیمه سلامت استان خلاف قانون بوده و قابل پیگرد قانونی میباشد .
وی افزود: ما در استان  با برنامه‌ریزی در مورد منابع و هزینه‌ها آماده عقد قرارداد جدید در شهرهای نیازمند در چهارچوب ‏اعتبارات استان برای همه متقاضیان هستیم .

مدیرکل بیمه سلامت استان تاکید کرد : سازمان بیمه سلامت ایران رویکردی مبنی بر ایجاد سقف در بخش سرپایی ‏ندارد و طبیعتا همه دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله سازمان بیمه سلامت ایران بودجه مشخص و مصوبی دارند که مکلف به هزینه کرد آن در چهارچوب قوانین بودجه ای کشور می باشند .

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ