صفحه اصلی
صفحه اصلي
آخرين ويرايش صفحه
آلبوم تصاوير
اخبار استانی
اخبار ویژه
ارجاع گرافیکی
اینترانت
بازديدها
جستجو
خبر تک خطی
دانلود یا طبیب
روابط عمومی
رهبری
زمان ديجيتال سرور
ساختار دیسک پزشکان
سایت های ویژه
سخن روز
سیستم های درون سازمانی
کارتابل ها
لینک
متون عمومي
منو
منو
نظارت
نظر خواهي
ورود كاربران
1397/5/27 شنبه درمصاحبه با خبرنگار ایرنا مطرح گردید: رفع حدود 19 هزار همپوشانی بیمه ای در آذربایجان غربی مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی با اشاره به اینکه رفع همپوشانی بیمه ای در دستور کار این سازمان قرار دارد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 18 هزار و 928 همپوشانی بیمه ای با سایر سازمان های بیمه گر در این استان شناسایی و رفع شده است. نادر نانبخش روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیشترین دفترچه ابطالی با 70 درصد مربوط به صندوق بیمه سلامت همگانی این اداره کل بوده و مابقی مربوط به بیمه شدگان صندوق بیمه روستاییان و عشایر است.
وی ادامه داد: در این مدت 14 هزار و 540 دفترچه باطل شده مرتبط با بیمه تامین اجتماعی بوده است.
وی افزود: این دفترچه ها با اعلام دفاتر پیشخوان طرف قرارداد، نمایندگی های رسمی و همچنین گزارش های ناظران مقیم بیمارستانی و کارشناسان واحدهای دارویی و پاراکلینیک ردیابی و به دلیل همپوشانی با سایر سازمان های بیمه گر ابطال شده است.
وی اضافه کرد: افرادی که دارای بیمه نامه درمان (اصلی یا تبعی) سازمان تامین اجتماعی هستند، بیمه نامه تامین اجتماعی آنان ابقا و بیمه نامه سازمان بیمه سلامت ایران این افراد باطل می شود.
مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی بیان کرد: از این پس بیمه شدگان باید نسبت به تعیین تکلیف همپوشانی دفترچه های خود اقدام کنند زیرا داشتن دفترچه های متعدد تخلف محسوب می شود.
به گزارش ایرنا بیمه سلامت از سال 1393 با اجرای طرح تحول نظام سلامت و تجمیع چند بیمه به ویژه بیمه خدمات درمانی و اقشار مختلف در کشور ایجاد شد و در حال حاضر در کنار بیمه تامین اجتماعی بیشترین سهم را در بازار بیمه ای کشور دارد.
یکهزار و 256 موسسه تشخیصی و درمانی در آذربایجان غربی طرف قرارداد بیمه سلامت هستند که این موسسه ها به بیش از 2 میلیون و 51 هزار نفر از جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت آذربایجان غربی خدمات ارائه می دهند.
اداره کل بیمه سلامت آذربایجان غربی در حال حاضر با 16 اداره بیمه شهرستانی و یک واحد اداره کل در مرکز استان و با 57 دفتر پیشخوان، نمایندگی و باجه در استان فعالیت دارد.
شماره تماس 1666 بیمه سلامت آماده پاسخگویی شبانه روزی به بیمه شدگان است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ